23 marca 2013r.
Relacja z "Drzwi otwartych" w naszym Zespole Szkół

9.30 - spotkanie z Dyrektorem Zespołu Szkół

10.00 - uroczyste podpisanie Listu Intencyjnego - Deklaracja Współpracy między 31. Bazą Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny a Zespołem Szkół

Spotkania z naszymi Partnerami:
     Liceum Ogólnokształcące - klasa wojskowa:
           - 31. Baza Lotnictwa Taktycznego
           - 31. Batalion Radiotechniczny
           - Survive

I WIOSENNY TURNIEJ STRZELECKI z wiatrówki przeprowadzony przez Mosińsko - Puszczykowskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie

Spotkania z partnerami Technikum:
           - technik logistyk: Wyższa Szkoła Logistyczna

- technik obsługi turystycznej: Paula Travel, SobeckiTravel

- technik hotelarstwa: LAKE Hotel, Hotel MAX, Hotel Inter Szablewski

- technik urządzeń i systemów energii odnawialnej: piTERN sp. z o.o.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:
- spotkania z przedstawicielami zakładów pracy kształcących uczniów w poszczególnych zawodach.

Spotkania z gimnazjalistami w naszych salach lekcyjnych

Odwiedziły nas także stacje telewizyjne: TVP3 - Teleskop oraz Wielkopolska Telewizja Kablowa. Dotrzymywali im kroku nasi redaktorzy filmowi: Bartek Krawczyk i Dominik Grobelny.

W sali gimnastycznej odbywał się Turniej Sportowy "Bawmy się zdrowo i wesoło" dla uczniów gimnazjów

Konkurs dla gimnazjalistów „Jedziemy do kina z Adamem Wodziczko”
Cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy odwiedzili naszą szkołę w tym wyjątkowym dniu. Niestety wielu spośród nich nie posiadało ważnej legitymacji szkolnej, dlatego też frekwencja na oficjalnej liście w stosunku do uczniów którzy nas odwiedzili była mniejsza. Ostatecznie zarejestrowali się uczniowie gimnazjów z Pecnej, Borowa i Mosiny.
O godzinie 11.00 odbyło się uroczyste losowanie spośród klas o równorzędnej ilości zarejestrowanych uczniów, były to: klasa 3C z Gimnazjum nr 1 w Mosinie, klasa 2D z Gimnazjum nr 2 w Mosinie, klasa 3A z Gimnazjum im. prof. Stanisława Kielicha z Borowa oraz klasa 3B z Gimnazjum nr 2 w Mosinie. Szczęśliwym zwycięzcą została klasa 3 B z Gimnazjum nr 2 w Mosinie . Wychowawcą tej klasy jest Pani Beata Cieślewicz. Gratulujemy!