30 września 2013r.

Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Grupa chłopaków reprezentowała naszą szkołę w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 1000m. Zawody te odbyły się w Kórniku. Ostatecznie zajęliśmy pechowe IV miejsce. Trochę szkoda, ponieważ przez większość dystansu plasowaliśmy się na dobrym trzecim miejscu i to ze sporą przewagą. Decydujące momenty zawodów rozegrały się jednak między ósmą i dziewiątą zmianą (biegli uczniowie rezerwowi), w której straciliśmy sporą przewagę i przeciwnicy odskoczyli na kilkanaście metrów. Mimo starań nie udało się już straty odrobić, choć było naprawdę bardzo blisko. Nasi uczniowie zaprezentowali się naprawdę dobrze, jednak brak dwóch najlepszych zawodników miał decydujący wpływ na końcowy wynik.

Mosina, 30 września 2013r.