4 listopada 2013r.

Konkurs biblioteczny

W październiku, zgodnie z tradycją, biblioteka szkolna zorganizowała konkurs z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu, filmu lub prezentacji multimedialnej, promujących naszą bibliotekę szkolną, MCI i czytelnictwo. Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnicy wykonali prace w jednej z obowiązujących kategorii. Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów:
    I miejsce: Dominik Grobelny (kategoria film) kl. IV a TL
    II miejsce: Joanna Aleksander i Katarzyna Grzelak, praca zespołowa (kategoria plakat) kl. IVa TL
    wyróżnienie: klasa I c ZSZ, prace zespołowe (kategoria plakat)
Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy uczniowie klasy Ic ZSZ wzięli udział w konkursie i przygotowali plakaty.
Wszyscy uczestnicy uzyskali pochwały za udział w konkursie, a laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.
Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną. Następny konkurs już w grudniu! Będzie to konkurs rozgrywany w dwóch kategoriach: plastyczny na dekorację świąteczną i wiedzy na temat tradycji świątecznych. Zapraszamy!

Mosina, 4 listopada 2013r.