18 września 2013r.

Łańcuchy dostaw przedsiębiorstw z Mosiny i okolic

Uczniowie klasy II TL z technikum logistycznego, podczas lekcji: planowanie produkcji i dystrybucji, tworzyli łańcuchy dostaw wybranych przez siebie firm z okolic Mosiny. W przypadku Limaro - znanego nam wszystkim producenta wspaniałego pieczywa - uczniowie musieli opracować wędrówkę surowców, z których powstaje pieczywo, poprzez proces produkcji aż po samą dystrybucję kiedy to finalny produkt – „świeża, pachnąca bułeczka” trafia do ostatecznego odbiorcy – czyli nas samych! Dwa inne łańcuchy dostaw dotyczyły firmy działającej w branży meblarskiej oraz zakładu z Puszczykowa – firmy Boltex zajmującej się produkcją chrupek kukurydzianych.
       Rezultatem pracy uczniów są plakaty, które zdobią szkolną pracownię logistyczną.

Mosina, 18 września 2013r.