4 grudnia 2013r.

Coraz bliżej święta

Od Bożego Narodzenia dzielą nas jeszcze ponad 2 tygodnie, ale już dziś na ulicach i placach Mosiny stanęły choinki lub przynajmniej rozbłysły świąteczne iluminacje.
       Ubieranie choinki to od zawsze wspaniała okazja do zacieśniania więzów, nie tylko tych rodzinnych. Okres Świąt Bożego Narodzenia oraz czas je poprzedzający to także doskonała okazja do tego, by uczyć się od siebie nawzajem współpracy i solidarności.
       Wspólne dekorowanie świątecznego drzewka ma być symbolem budowania wspólnoty, dlatego też w naszej szkole choinkę ubierała dyrekcja, z p. dyrektorem Pawłem Zawieją i p. wicedyrektor Anną Sawińską oraz Samorząd Uczniowski.
       Ubieranie wspólnie szkolnej choinki zostało zorganizowane po raz pierwszy. Mamy nadzieje, że ten zwyczaj zachowa się w tradycji naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski

Mosina, 4 grudnia 2013r.