8 stycznia 2014r.

Mecz kontrolny w piłce siatkowej dziewcząt

Reprezentacja naszych dziewcząt rozegrała mecz kontrolny piłki siatkowej z uczniami z Gimnazjum w Pecnej. Gościliśmy w sali gimnastycznej naszych przeciwników. Uczennice Zespołu Szkół w Mosinie okazały się lepsze wygrywając w setach 3 : 1. Spotkanie miało na celu zgranie dziewcząt przed zbliżającymi się zawodami szkolnymi. Poziom meczu nie był wysoki, jednak zaangażowania i walki o każdą piłkę nie można było dziewczętom odmówić.
     Dziewczęta rozegrały też mecz sparingowy w naszej sali gimnastycznej z chłopakami naszej szkoły. Tutaj górą byli nasi uczniowie, jednak swą grą przeciwko dziewczętom nie zachwycili. Liczymy na dobry występ naszych reprezentacji w zawodach szkolnych!

Mosina, 8 stycznia 2014r.