1 kwietnia 2014r.

Grupa kursowa WODiDZ w hurtowni materiałów budowlanych

Grupa uczniów kursowych Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego, w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do hurtowni materiałów budowlanych. Pod czujnym okiem opiekunów – p. Aliny Szczeszek i p. Zbigniewa Straśko uczniowie zapoznawali się z charakterystyką różnorodnych materiałów wykorzystywanych w budownictwie oraz mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z omawianymi na zajęciach materiałami. Tego typu forma nauki cieszyła się dużym powodzeniem wśród uczniów o czym świadczyło ich zaangażowanie w wykonaniu powierzonych zadań programowych.

Mosina, 1 kwietnia 2014r.