6 czerwca 2014r.

Wyjazd na basen do Kościana

W piątek nasi uczniowie wyjechali na basen do Kościana. Zajęcia te odbyły się w ramach Szkolnego Klubu Sportowego, gdzie nasi uczniowie mieli możliwość nauki pływania, zabawy w wodzie, spróbowania swych sił na zjeżdżalni oraz chwilę relaksu w jacuzzi. Basen był finansowany z funduszy Powiatu Poznańskiego, dzięki czemu nasi uczniowie mogli nieodpłatnie skorzystać z zajęć sportowych. Po dwóch godzinach na pływalni, uczniowie uzupełnili braki energetyczne w miejscowym bistro delektując się ciepłymi posiłkami. Wyjazd można ocenić za udany, czego dowodem są zadowoleni uczniowie. Kolejna możliwość podróży na basen odbędzie się na początku przyszłego roku szkolnego.

Zapraszam - Przemysław Biernat

Mosina, 6 czerwca 2014r.