24 października 2014r.

Nagrody Starosty Poznańskiego

W Starostwie Powiatowym w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów i nagród dla najzdolniejszych uczniów, której byliśmy uczestnikami.
Nagrody Starosty Poznańskiego są przyznawane w ramach Programu wspierania edukacji w powiecie poznańskim uczniom, którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w trakcie nauki w szkole w dziedzinie naukowej, społecznej, kulturalnej lub innej, w danym lub ubiegłym roku szkolnym. Nagrody otrzymują laureaci konkursów i olimpiad szczebla krajowego i międzynarodowego.
Uczeń zasadniczej szkoły zawodowej, aby uzyskać taką nagrodę musi spełnić następujące warunki: średnia ocen co najmniej 4,25 z przedmiotów zawodowych oraz 4,0 z przedmiotów ogólnokształcących, ponadto - ocena wzorowa z zachowania i brak ocen niedostatecznych na zakończenie poprzedniego roku szkolnego.
Wśród piętnastu uczniów zasadniczych szkół zawodowych, którzy odebrali Nagrodę z rąk Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego, znalazły się cztery uczennice naszego Zespołu Szkół: Eryka Jankowiak, Małgorzata Tomczak, Dominika Adamczyk i Klaudia Mika. Wyróżnione, to uczennice klasy trzeciej, które w ubiegłym roku szkolnym uzyskały wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. W ten sposób udowodniły, że warto uczyć się i tym samym zadbać o swoje świadectwo!
Naszym nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów.

Mosina, 24 października 2014r.