24 października 2014r.

IX Powiatowy Turniej Rzeźbiarski

Uczniowie naszego Zespołu Szkół: Katarzyna Dolska, Roksana Pawlak (IIc ZSZ), Alicja Pawlicka, Adrian Jała (II LO), Anna Majchrzycka, Daria Żydowicz, Aleksandra Pajzert (IV TL) wzięli udział w IX Powiatowym Turnieju Rzeźbiarskim zorganizowanym przez Mosińskie Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe oraz Mosiński Ośrodek Kultury. Temat tegorocznych zmagań - "Mój mały świat" - rozbudził wyobraźnię i mimo konkursowego stresu powstały interesujące prace.
W kategorii "SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE" I miejsce zdobyła Alicja Pawlicka z II LO, II miejsce uzyskała Daria Żydowicz z IV TL, III miejsce przypadło Katarzynie Dolskiej z IIc ZSZ, a Roksana Pawlak z II c ZSZ za swoją pracę otrzymała wyróżnienie.
Gratulujemy!

Mosina, 24 października 2014r.