4 listopada 2014r.

Kreatywne CV

Dwie klasy naszego Zespołu Szkół: klasa III Technikum Logistycznego oraz klasa II Liceum Ogólnokształcącego wzięły udział w warsztatach zorganizowanych przez doradcę zawodowego we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu. Warsztat pn. „Kreatywne CV” - Napisanie pierwszego w życiu CV to poważna sprawa. Doświadczenie nie jest zbyt duże, a chęci do pracy ogromne. Jak uzupełnić swoje pierwsze CV? Co jest najważniejsze przy tworzeniu listu motywacyjnego? Warsztat Kreatywne CV to ciekawa propozycja dla uczniów, którzy już niedługo będą poszukiwali pracy po raz pierwszy. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się z nami studenci WSB, którzy swoje pierwsze doświadczenia zawodowe mają już za sobą. Ponadto uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, zasadami rekrutacji, stypendiami, opłatami, praktykami etc. Zainteresowały nas szczególnie kierunki: Bezpieczeństwo wewnętrzne i Logistyka.

Mosina, 4 listopada 2014r.