28 listopada 2014r.

Słodkości na andrzejki

Wzorem ubiegłych lat samorząd uczniowski zorganizował na terenie szkoły sprzedaż andrzejkowych ciast. Każdy łasuch mógł zakupić za symboliczną złotówkę kawałek placka lub rogalik. Chętnych nie brakowało. Z jedne strony dlatego, że uczniowie nie poszli na łatwizną, ale sami byli autorami wypieków, a z drugiej strony, że w ten sposób można było wesprzeć szlachetny cel. Zebrane pieniądze za sprzedaż ciast młodzież przeznaczyła na zakup miksera dla samotnej matki w ramach organizowanej w szkole „ Szlachetnej Paczki”.
Sądzę, że takie akcje powinny być organizowane częściej w naszej szkole” – stwierdziła uczennica klasy I technikum hotelarskiego Weronika Chrzanowska.

Mosina, 28 listopada 2014r.