14 stycznia 2015r.

Karnawałowe show fryzur i makijażu

W dniu dzisiejszym w naszym Zespole Szkół odbyło się fryzjerskie "Karnawałowe show fryzur i makijażu", w którym uczestniczyli uczniowie szkół gimnazjalnych ze Stęszewa i Rogalina oraz wychowankinie świetlicy opiekuńczo-wychowawczej w Stęszewie. W ramach imprezy uczniowie wykonali pod fachowym nadzorem nauczyciela zawodu makijaży wieczorowe i fryzury karnawałowe. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami, a zaprezentowane przez nich makijaże i fryzury uzyskały uznanie i wysokie oceny wymagającego jury.
Ostatecznie I miejsce zajęły Weronika Jankowiak (fryzjerka)i Olga Gołochowicz (modelka) z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Stęszewie. II miejsce - Laura Kaczmarek (fryzjerka) i Iga Naskręt z Zespołu Szkół w Rogalinie, a III miejsce - Daria Wrzesińska (fryzjerka) i Marta Rawecka (modelka) reprezentantki świetlicy opiekuńczo- wychowawczej w Stęszewie. Gratulujemy!!!

Mosina, 14 stycznia 2015r.