13 stycznia 2015r.

Sukces naszych uczniów szkoły zasadniczej

w etapie wojewódzkim XX Ogólnopolskiego Turnieju

na Najlepszego Ucznia w Zawodach Cukiernik i Piekarz

Troje naszych uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej: cukiernicy - Katarzyna Zapart (IIIc ZSZ) i Eryk Soboniak (IIId ZSZ) - odbywający praktyki zawodowe w HP CUKIERNIA w Mosinie pod kierunkiem p. Haliny Piskorskiej oraz piekarz - Marek Stasiak (IIId ZSZ) - odbywający praktyki zawodowe w P.P.H Piekarnia - Ciastkarnia "REN-MAC" w Mosinie pod kierunkiem p. Macieja Chmielarza wzięli udział w etapie wojewódzkim XX Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodach Cukiernik i Piekarz. Turniej odbywał się ZSZ nr 2 we Wrześni i składał się z dwóch etapów: teoretycznego (test wiadomości) i praktycznego (wykonanie zadania). Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i pracodawców zajmując wysokie miejsca w końcowej klasyfikacji.
Marek Stasiak zajął IV miejsce uhonorowane okolicznościowym dyplomem i praktycznymi nagrodami.
Natomiast Kasia Zapart i Eryk Soboniak zostali wyróżnieni przez jury okolicznościowymi dyplomami i upominkami.
Trójce naszych uczniów, właścicielom zakładów pracy, u których odbywają zajęcia praktyczne oraz nauczycielom uczącym przedmiotów zawodowych gratulujemy.

Mosina, 13 stycznia 2015r.