24 kwietnia 2015r.

Szacun dla zawodowców

Prezentowaliśmy się podczas poznańskiego dnia zawodowców „Zawodowo jest lepiej” organizowanego w Arenie. Zarówno odwiedzający stoiska jak i wystawcy mogli podziwiać poszczególne pokazy zawodowe, występy na scenie. Odwiedzający nasze stoisko gimnazjaliści zapoznani zostali z ofertą edukacyjną wszystkich typów szkół, ale przede wszystkim z możliwościami kształcenia w zawodzie technik logistyk i technik hotelarstwa. Uczestnicy mogli wziąć udział w różnych konkursach jak np. konkurs składania serwetek, konkurs logistyczny, ponadto można było rozwiązywać krzyżówki i zadania logistyczne oraz quizy z hotelarstwa i logistyki. Dzień okazał się być dniem pełnym wrażeń, nie tylko dla odwiedzających nas gimnazjalistów, ale również dla naszych uczniów, gdyż na scenie mogli oni podziwiać różne pokazy, prezentacje poszczególnych zawodów, a także również poznać z bliska gwiazdy TV. Uczennice klasy I b technikum hotelarskiego, również miały swój występ na scenie, prezentując fachową obsługę gościa przy ladzie recepcyjnej. Dzień okazał się dla wszystkich bardzo owocny i bogaty w nowe doświadczenia zawodowe. Dziękujemy serdecznie Pani Rembowskiej z Hotelu Morena za użyczenie materiałów i wyposażenia do dekoracji części obsługi konsumenta w zawodzie technik hotelarstwa.

Mosina, 24 kwietnia 2015r.