14 października 2015r.

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

W Dniu Komisji Edukacji Narodowej na boisku orlika przy naszej szkole został rozegrany Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: Gimnazjum nr 2 z Mosiny I, Gimnazjum nr 2 z Mosiny II, Gimnazjum z Borowa reprezentując klub LZS Głuchowo oraz gospodarz Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie. Zagrano systemem „każdy z każdym” 2 x 8 min. Po zaciętej rywalizacji okazało się iż 3 drużyny mają tyle samo punktów i o kolejności zadecydowała ilość zdobytych i straconych bramek. W ten sposób I miejsce zajęła drużyna – Gimnazjum z Borowa, II miejsce – Zespół Szkół w Mosinie, III miejsce – Gimnazjum nr 2 z Mosiny I, a czwarte – Gimnazjum nr 2 z Mosiny II. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, zawody można uznać za udane.

Mosina, 14 października 2015r.