23 października 2015r.

Wizyta w mosińskim przytulisku dla zwierząt

Uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w zbiórce dla psiaków Przytuliska w Mosinie. Przez ostatni tydzień (19-23.10 2015) przynosiliśmy koce, miski, karmę itp. W piątek wszystkie dary razem z opiekunem Samorządu Uczniowskiego - panią Alicją Hinc i uczniami II klasy logistycznej zanieśliśmy do przytuliska.
     Na miejscu poznaliśmy cudowne szczeniaki z którymi ciężko było nam się rozstać. Nie zapomnieliśmy również o starszych psiakach i z nimi także poszliśmy na spacer. Wszystkie psiaki wciąż czekają na nowych właścicieli. Dowiedzieliśmy się kilku rzeczy o przytulisku i mieszkających w nim chwilowo zwierzętach. Przytulisko w Mosinie do końca tego roku zostanie zamknięte, a psiaki zostaną przeniesione do schroniska w Skałowie. Organizując tę zbiórkę chcieliśmy pożegnać tych „mieszkańców” Mosiny małą wyprawką.
     W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy wszystkich uczniom naszej szkoły za pomoc zwierzętom.

Mosina, 23 października 2015r.