3 listopada 2015r.

Przygotowania unihokeistów do Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych

Reprezentanci naszej szkoły od początku września rozpoczęli przygotowania do startu w Wielkopolskiej Lidze Unihokeja w kategorii – Junior Starszy. Nasi uczniowie odnoszący już pierwsze sukcesy na szczeblu wojewódzkim będą mieli możliwość w najbliższym czasie zadebiutowania w profesjonalnej Lidze Unihokeja. Uczestnictwo w tych rozgrywkach będzie wielkim wyzwaniem dla naszych uczniów, ponieważ w lidze tej występują najlepsi zawodnicy w Wielkopolsce, także reprezentanci kraju w swej kategorii wiekowej. Głównym celem rywalizacji będzie oczywiście zdobywanie doświadczenia, podnoszenie swych umiejętności, a także przygotowanie do rozgrywek szkolnych. Uczniowie trenują jeden raz w tygodniu, a także rozgrywają mecze kontrolne z uczniami Gimnazjum w Pecnej. Liga rusza w listopadzie. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!

Mosina, 3 listopada 2015r.