27 listopada 2015r.

Zwycięski trójmecz unihokeja

W piątkowe popołudnie reprezentacja naszych uczniów w unihokeju udała się do Kębłowa pod Wolsztynem w celu rozegrania trójmeczu na pełnowymiarowej sali. Profesjonalne warunki w jakich nam przyszło zagrać były dobrą okazją aby sprawdzić umiejętności przed rozpoczynającą się Ligą Wielkopolską do której nasi chłopcy solidnie się przygotowują. Miejscowa drużyna to uczestnik Ogólnopolskiej Ligi Unihokeja w kilku kategoriach wiekowych, a zarazem drużyna z wieloma sukcesami na szczeblu wojewódzkim, jak i ogólnopolskim. Nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze wygrywając z drużyną gospodarzy – Kębłowa 2 – 1 (ku ich zaskoczeniu). Wygraliśmy też drugi mecz z Gimnazjum w Pecnej 3 – 2. Z całej batalii wyszliśmy więc zwycięsko. Wyjazd można uznać za udany i pozytywnie myśleć o przyszłości. W tym roku planujemy rozegrać jeszcze jeden turniej - Świąteczny, jako ostatni etap przygotowań do pierwszego Turnieju Wielkopolskiej Ligi Unihokeja. Zapraszamy!

Mosina, 27 listopada 2015r.