15 grudnia 2015r.

XIII Gminny Przegląd Jasełek
i Przedstawień Bożonarodzeniowych

Uczniowie naszej szkoły jako jedyni ze Szkół Ponadgimnazjalnych, jak podkreślili członkowie Jury, wzięli udział w XIII Gminnym Przeglądzie Jasełek i Przedstawień Bożonarodzeniowych w Mosinie. Niektórzy spośród naszych aktorów zostali wyróżnienie za bardzo dobrą grę aktorską oraz przekonywującą interpretację tekstu. Docenieni zostali Daria Kulikowska, Andrzej Orzechowski, Oliwia Adamczyk, Weronika Chrzanowiecka. Dziękujemy pani Alicji Hinc za przygotowanie naszych uczniów do przeglądu.

Mosina, 15 grudnia 2015r.