18 grudnia 2015r.

Ostatnie przygotowania

przed Wielkopolską Ligą Unihokeja

Reprezentanci naszej szkoły w unihokeju kończą ostatni etap przygotowań przed pierwszym Turniejem Kwalifikacyjnym Wielkopolskiej Ligi Unihokeja, który rozegrany zostanie w dniach 9/10 stycznia 2016r. Uczniowie w celu potwierdzenia swej dobrej dyspozycji sportowej rozegrali w minionym tygodniu ostatni trójmecz na sali gimnastycznej w Pecnej. Uczestniczyli w nim uczniowie z Gimnazjum w Rogalinku, Gimnazjum z Pecnej oraz Zespołu Szkół w Mosinie. Zagrano systemem „każdy z każdym” 2 x 9 minut. Po twardej – sportowej rywalizacji najlepiej wypadli nasi reprezentanci wygrywając każdą połowę odpowiednio: z Rogalinkiem 4 : 1 i 7 : 1 oraz Pecną 3 : 0 i 6 : 5. Drugie miejsce zajęli reprezentanci z Gimnazjum w Pecnej.
Teraz czas świąt i odpoczynku, a następnie debiut i inauguracja w Wielkopolskiej Lidze Unihokeja Juniora Starszego. Powodzenia!

Mosina, 18 grudnia 2015r.