18 stycznia 2016r.

Zimowy Turniej Unihokeja w Pecnej

Podczas okresu ferii rozegrany został na sali w Pecnej Zimowy Turniej Unihokeja. W zawodach wzięło udział 7 drużyn w tym dwie damskie i pięć męskich. Do rozgrywek przystąpiły drużyny: dziewcząt z klas I oraz II i III z Gimnazjum w Pecnej. W turnieju męskim zagrali: Nasza reprezentacja Zespołu Szkół w Mosinie, Absolwenci Poznań, Gimnazjum Pecna – reprezentacja, Młode Wilki z Pecnej oraz Reszta Świata Pecna. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła nasza reprezentacja Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie, drugie miejsce reprezentacja Gimnazjum w Pecnej, trzecie – Reszta Świata Pecna, czwarte Absolwenci Poznań oraz Młode Wilki Pecna.
Zawody stały na wysokim poziomie, a zacięta gra toczyła się do ostatnich sekund każdego pojedynku. Gratulujemy zwycięzcom! Turniej można uznać za udany, gdzie wszyscy miło i na sportowo spędzili wolny czas od zajęć edukacyjnych.

Mosina, 18 stycznia 2016r.