27 stycznia 2016r.

Europejski Konkurs Języka Angielskiego Online
Best In English

Uczniowie naszej szkoły z klas Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Logistycznego i Technikum Hotelarskiego wzięli udział w Europejskim Konkursie Języka Angielskiego Online Best In English. Idea konkursu wszystkim nam się spodobała, gdyż sprawdzał on wiedzę z zakresu znajomości gramatyki, rozumienia tekstu czytanego i słuchanego oraz wymagał wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej. Po zakończeniu konkursu, do którego uczniowie przystąpili w sali komputerowej, nauczyciele mogli wykorzystać materiał na lekcji języka angielskiego, aby inni uczniowie również mogli sprawdzić swoje umiejętności. Wzięcie udziału w konkursie internetowym było dla uczniów okazją do porównania swoich umiejętności z umiejętnościami uczniów z innych szkół nie tylko polskich, ale również europejskich. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w to przedsięwzięcie, tym bardziej, że konkurs przypadł na czas ferii zimowych.

Mosina, 27 stycznia 2016r.