26 lutego 2016r.

MOSINA_WODZICZKO_ENGLISH_COMPETITION 2016

Odbyła się czwarta edycja konkursu językowego Mosina_Wodziczko_English_Competition według formuły rywalizacji wypowiedzi ustnych. Gimnazjaliści biorący udział w konkursie i ich nauczyciele - opiekunowie bardzo chwalą ten sposób prezentacji swoich umiejętności, podkreślając jego unikalność. Inne konkursy językowe odbywają się w formule testu pisemnego, tracąc w ten sposób walor odczuwalnej rywalizacji i dając uczestnikom większe pole do prezentacji swoich umiejętności.
     W tym roku przybyli do nas uczniowie 4 gimnazjów: Gimnazjum nr 2 w Mosinie (3 uczniów), Gimnazjum w Pecnej (4 uczniów), Gimnazjum nr 1 w Luboniu (2 uczniów) i Gimnazjum w Strykowie (3 uczniów). Poziom wszystkich umiejętności językowych prezentowanych w konkursie był bardzo wysoki. Umiejętności sprawdzali: mgr Alicja Hinc, mgr Anna Małecka i mgr Wojciech Król. Konieczna była dogrywka dla ustalenia II i III miejsca.
     A oto laureaci konkursu:
   I miejsce - Weronika Hejman z gimnazjum w Strykowie;
   II miejsce- Agata Walkowiak z Gimnazjum nr 2 w Mosinie;
   III miejsce- Weronika Przybylska również z Gimnazjum w Strykowie.
Laureaci otrzymali nagrody w formie zestawów słodyczy. Mamy nadzieję, że smakowały! Zapraszamy na kolejną edycję Mosina_Wodziczko_English_Competition 2017 do naszej szkoły!

Mosina, 26 lutego 2016r.