23 lutego 2016r.

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce siatkowej dziewcząt
brązowy medal

W Murowanej Goślinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce siatkowej dziewcząt.
     Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W wyniku losowania nasz zespół znalazł się w grupie A, razem z Bolechowem, Tarnowem Podgórnym i Pobiedziskami. Zawody były rozgrywane do dwóch wygranych setów. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie uzyskując następujące wyniki:
   Mosina – Pobiedziska 0-2
   Mosina – Tarnowo Podgórne 2:0
   Mosina – Bolechowo 2:1
Następnie odbyły się mecze półfinałowe pomiędzy najlepszymi zespołami w grupie A i B.
   Mosina – Puszczykowo 0:2
   Pobiedziska – Swarzędz nr 1 0:2
W meczu o brązowy medal wygraliśmy z Pobiedziskami 2:0 rewanżując się za porażkę w grupie.
Naszą szkołę reprezentowały:
   Klaudia Drobińska II TL