1 marca 2016r.

X Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

po Po raz dziesiąty Gminne Centrum Informacji w Mosinie zorganizowało Targi Edukacji i Pracy. Podczas targów uczniowie oraz osoby poszukujące pracy mogły uzyskać kompleksowe informacje na temat możliwości wyboru kierunku kształcenia, poruszania się po rynku pracy, doradztwa zawodowego oraz dostępnych ofert pracy, programów i szkoleń.
Jak co roku nasz Zespół Szkół uczestniczył w Targach, zapoznaliśmy gości z pełną ofertą edukacyjną naszej szkoły, odpowiadaliśmy na pytania, prezentowaliśmy zawody, w których kształcimy.
Na scenie nasi uczniowie zaprezentowali się podczas praktycznej prezentacji specyfiki zawodu: klasy wojskowe Liceum Ogólnokształcącego - "Pokaz musztry żołnierskiej - zespołowej i indywidualnej", technicy hotelarstwa - "Prezentacja obsługi gości w recepcji i pokaz składania ręczników", technicy logistycy - "Scenki z życia logistyka". Nasze występy po raz kolejny spotkały się zainteresowaniem ze strony przybyłych na targi gimnazjalistów.

Mosina, 1 marca 2016r.