27 kwietnia 2016r.

ŚLUSARZE W LUMO

Grupa ślusarzy przebywająca u nas na turnusie kursowym uczestniczyła w wycieczce do zakładu techniki grzewczej LUMO w Krośnie koło Mosiny. Uczniowie zapoznali się z całym procesem technologicznym produkcji kotłów grzewczych przeznaczonych do spalania różnego rodzaju opału. Przy tej okazji mieli możliwość obserwowania najnowocześniejszych technologii (cięcie laserowe blach, gięcie elementów giętarką sterowaną komputerowo, malowanie proszkowe, próby ciśnieniowe i inne). Uczniowie byli bardzo zadowoleni, że mogli obserwować pewne technologie, z którymi spotkali się po raz pierwszy. Na zakończenie kierownictwo zakładu zorganizowało dla całej grupy ( 25 osób ) poczęstunek herbatą i ciastkami. My ze swej strony składamy całemu kierownictwu a w szczególności Pani Prezes Krystynie Małeckiej serdeczne podziękowanie za możliwość zwiedzenia zakładu.

Mosina, 27 kwietnia 2016r.