30 maja 2016r.

Wycieczka Rady Rodziców dla IIc ZSZ

W poniedziałek klasa II a ZSZ, pod opieką wychowawczyni pani Kołodziej i pani pedagog, pani Zygmunt-Krąkowskiej, była na wycieczce integracyjnej w Poznaniu. Wycieczka została ufundowana przez Radę Rodziców, jako nagroda w konkursie szkolnym na najlepszą klasową frekwencję w roku 2015/2016. Byliśmy w kręgielni, w której bawiliśmy się świetnie, rywalizując zespołowo i indywidualnie. Miłym uzupełnieniem był smaczny poczęstunek. Warto było starać się o nagrodę!
     Dziękujemy fundatorom nagrody - Radzie Rodziców, w naszej szkole i obiecujemy, że w przyszłym roku także postaramy się o najlepszą, wysoką frekwencję.

Mosina, 30 maja 2016r.