28 października 2016r.

Logistycy zmagają się dalej...

log (14 kB)     Zostały ogłoszone wyniki I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej! Dwóch spośród czterech uczestników Olimpiady z naszej szkoły awansowało do etapu II.
Zapytaliśmy uczestników o wrażenia:
Ł.: Jestem usatysfakcjonowany! Bardzo się cieszę! Czekałem na te wyniki z niepokojem. Włożyłem dużo pracy w przygotowanie się Olimpiady. Startuję już drugi raz, jednak VIII edycja nie była dla mnie szczęśliwa. Teraz zakwalifikowałem się do II etapu. Moje plany? Mam zamiar wykazać się swoją wiedzą logistyczną i dotrzeć do etapu III. A może nawet zostać finalistą!
D.: Pomimo, że nie zakwalifikowałem się do następnego etapu, to mam satysfakcję: moje wyniki były wysokie. Dlatego nie zniechęciłem się i planuję w następnej edycji, za rok, ponownie startować. Przede mną sporo pracy. Liczę na uzyskanie lepszych wyników pozwalających na udział w drugim etapie.
Tym, którzy już drugiego grudnia zaprezentują swoją wiedzę na etapie okręgowym w siedzibie Wyższej Szkoły Logistycznej w Poznaniu życzymy powodzenia. Natomiast tym, którym zabrakło kilku punktów – życzymy dużo wytrwałości w dążeniu do celu.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja