26 października 2016r.

Spotkanie przedstawicieli SU z panem dyrektorem Zespołu Szkół

W środę odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego z dyrektorem Zespołu Szkół panem Pawłem Zawieją. Na spotkaniu przedstawiliśmy i omówiliśmy plan pracy SU na bieżący rok szkolny. Poruszyliśmy również temat szkolnego koła wolontariatu, które prowadzi akcję "Pozytywnie zakręceni". Akcja polega na zbiórce plastikowych nakrętek, które prosimy wrzucać do kartona na I piętrze przy pokoju nauczycielskim.
Zachęcamy także naszych uczniów do czytania książek, tym bardziej, że planowany jest zakup nowych książek do szkolnej biblioteki, co z pewnością poszerzy jej ofertę czytelniczą.
Na koniec przypominamy, że w tym roku podobnie jak w zeszłym trwa konkurs na najwyższą frekwencję dla klas. Konkurs trwa do 4 kwietnia, a klasa która wygra, otrzyma nagrodę w postaci bezpłatnej wycieczki. Jeśli chcecie się dowiedzieć dokąd możecie pojechać ze swoją klasą oraz więcej na temat konkursu zapraszamy Was na stronę naszej szkoły lub do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami SU.
Po spotkaniu z panem dyrektorem, zwołaliśmy zebranie przedstawicieli trójek klasowych. Podczas spotkania poprosiliśmy ich aby wszystkie klasy i uczniowie naszej szkoły poruszyli na godzinach wychowawczych dwa niepokojące nas tematy – kwestię spóźniania się na lekcje oraz słabszą niżby to oczekiwano motywację do nauki.