27 października 2016r.

Jesienny marszobieg klasy wojskowej w kierunku Żabinka

Klasa wojskowa wybrała się na jesienny marszobieg w kierunku Żabinka. Jak co roku celem naszego marszobiegu były groby pomordowanych przez Niemców w czasie II wojny światowej mieszkańców Śremu. Nasi uczniowie zadbali o porządek na grobach, zapalili znicze, wystawili warty honorowe oraz uczcili minutą ciszy wszystkich pomordowanych. W tym roku szkolnym postanowiliśmy odbyć tradycyjny jesienny marszobieg nową trasą zwiększając ilość przebytych kilometrów. Podsumowując - marszobieg był bardzo intensywny pokonaliśmy ok 30 km. Pogoda dopisała, obyło się bez kontuzji a w szkole zameldowaliśmy się cali i zdrowi.