28 listopada 2016r.

"Hotelarze z Wodziczki - europejski rynek pracy na Was czeka"

     W mroźny poniedziałek serdecznie powitaliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli z gimnazjum: w Zespole Szkół w Rogalinie, Gimnazjum w Borowie, w Zespole Szkół w Mosinie i Gimnazjum w Starych Oborzyskach.
Gości zaprosiliśmy do udziału w naszym quizie: "Współczesny savoir-vivre".
Pani Marzena Adamczak, koordynatorka projektu finansowanego z funduszy europejskich "Hotelarze z Wodziczki - europejski rynek pracy na Was czeka" zapoznała nas z realizacją projektu.
Następnie obejrzeliśmy prezentację, przygotowaną przez ucznia klasy I b Technikum Hotelarz, Daniela Wośkowiaka, dotyczącą zasad savoir-vivru panujących w Hiszpanii. Zaprezentowaliśmy także plakaty związane tematycznie ze zwyczajami savoir-vivru, panującymi w krajach Unii Europejskiej. Materiały te, były pomocne w odpowiedzi na zadawane pytania. Udział w quizie uprzyjemniała nam degustacja pierników i ciast przygotowanych przez uczennice naszej szkoły na zajęciach kółka "Warsztaty kulinarne". Pani wicedyrektor Anna Sawińska wręczyła uczestnikom quizu pamiątkowe dyplomy. W atmosferze pachnącej piernikami i imbirową herbatą pożegnaliśmy naszych gości.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja