2 grudnia 2016r.

75 minut z logistyką

     W 75-minutowym teście w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki wzięło udział 2 uczestników naszej szkoły. II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej to wyzwanie, w którym nie wystarczy wykazać się wiedzą. Trzeba również posiadać umiejętność rozwiązywania testów, w których prawidłowych odpowiedzi może być więcej niż jedna.
Po awansie do II etapu uczniowie mieli niewiele ponad miesiąc na intensywną pracę aby wypaść w nim jak najlepiej. Teraz walczą o udział w etapie trzecim.
Jakie są ich wrażenia po opuszczeniu sali?
Ł: Wydaje mi się, że poziom zawodów był wysoki. Były w teście pytania, które sprawiły mi spory problem. Na szczęście nie było takich zbyt wiele. Teraz czekam do 16 grudnia na ogłoszenie wyników. Mam nadzieję na udział w III etapie Olimpiady.
N: Z punktu widzenia ucznia klasy drugiej pytania nie były łatwe, jednak liczę na to, że moje przygotowania się opłaciły. Chciałabym spróbować swoich sił w III etapie.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja