8 grudnia 2016r.

Logistyczna rywalizacja zatacza szersze kręgi

     Uczniowie technikum logistycznego z Wodziczki po raz pierwszy „wystartowali” w eliminacjach do Olimpiady: „Liga Młodych Logistyków” organizowanej we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Do rywalizacji przystąpiły dwa trzyosobowe zespoły przyszłych logistyków. Udział w konkursie dał im możliwość sprawdzenia się w pracy zespołowej, której towarzyszyły spore emocje. Liga Młodych Logistyków stała się nowym wyzwaniem dla uczniów oraz okazją do zdobycia nowych doświadczeń.
W pierwszej części konkursu członkowie zespołów wspólnie rozwiązywali test wyboru oraz wykonywali zadania obliczeniowe. Ta forma współpracy to doskonały sprawdzian wiedzy i umiejętności ale również kompetencji interpersonalnych uczniów.
Konkurs LML to nie tylko rywalizacja ale również dobra zabawa, której celem jest wzrost zainteresowania młodzieży problemami współczesnej, stale rozwijającej się logistyki.
Do finału przejdzie 12 zespołów z najwyższymi wynikami zdobytymi podczas eliminacji. Czy w tej „szczęśliwej dwunastce” znajdą się nasi uczniowie, dowiemy się już 16 grudnia.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja