10 grudnia 2016r.

Niezwykły pomysł uczniów klas III Technikum

     W tym roku klasy III TL i III TH zrezygnowały z prezentów dla siebie na wigilię klasową. Tak powstał pomysł aby zrobić świąteczną paczkę dla Domu Dziecka w Bninie.
W sobotę 10 grudnia uczniowie III klasy technikum uczestniczyli w wyjeździe do Bnina, aby dostarczyć przygotowaną przez nich paczkę do Domu Dziecka. Podczas spotkania mieli okazję poznać panią dyrektor ośrodka, jak również podopiecznych. Zobaczyli jak mieszkają - otaczający ich piękny las i duże jezioro. Ponadto poznali jakie zasady panują na terenie ośrodka oraz jak młodzież spędza w nim czas. Dostarczona przez uczniów paczka zawierała to, o czym na święta marzyli zarówno młodsi jaki i starsi podopieczni ośrodka.
Wszystkim uczniom zaangażowanym w akcję dziękujemy za wsparcie finansowe, dzięki któremu było możliwe spełnienie marzeń i potrzeb dzieci. Szczególne słowa podziękowania i uznania kierujemy do Oliwi Adamczyk, Karoliny Lewandowskiej, Nikoli Ratajewskiej i Wojtka Piaskowskiego, którzy poświęcili swój czas i energię na przeprowadzenie zbiórki pieniędzy, dokonanie odpowiedniego zakupu oraz dowiezienie go na miejsce. Jesteśmy z Was dumni!
Nauczyciele Zespołu Szkół

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja