11 stycznia 2017r.

TARGI EDUKACYJNE W LUBONIU

     W środowy wieczór odbyły się Targi Edukacyjne w Gimnazjum nr 2 w Luboniu realizowane w ramach projektu edukacyjnego dla gimnazjalistów "Wybieram szkołę i zawód". W holu gimnazjum szkoły z Poznania i okolic pokazywały swoją ofertę młodym ludziom, ich rodzicom i wszystkim innym zainteresowanym. Targi odwiedziły osoby, które stoją przed decyzją wyboru kolejnego etapu edukacyjno – zawodowego.
Nasz Zespół Szkół kolejny już raz miał szansę zaprezentować swoją ofertę edukacyjną oraz realizowany w szkole projekt praktyk zawodowych za granicą pn. „Hotelarze z Wodziczki-europejski rynek pracy na was czeka”. Doradca zawodowy p. Anna Małecka rozmawiała z gimnazjalistami i ich rodzicami przedstawiając oferowane przez naszą szkołę kierunki i zawody, a także projekty i zajęcia dodatkowe realizowane w szkole. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.


Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja