1 marca 2017r.

"Wodziczko" na XI Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

     Po raz kolejny uczestniczyliśmy w XI Targach Edukacji i Pracy w Mosinie, tym roku była to już jedenasta edycja, w której wzięło udział dwudziestu wystawców. Organizatorem tego wydarzenia było Gminne Centrum Informacji /GCI/ w Mosinie. W tym roku szczególnie podkreśliliśmy udział naszych uczniów techników hotelarstwa w zagranicznych praktykach zawodowych w Hiszpanii w ramach projektu "Hotelarze z Wodziczki europejski rynek pracy na Was czeka".
Zaprezentowaliśmy zawody w Technikum: technik logistyk, technik hotelarstwa, klasę wojskową Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkołę Branżową - klasy wielozawodowe. Uczestnicy targów-gimnazjaliści mieli nie tylko okazję do spotkania się z nauczycielami naszej szkoły, pedagogiem szkolnym, doradcą zawodowym, ale przede wszystkim z koleżankami i kolegami, absolwentami swoich gimnazjów, którzy już są naszymi uczniami. Kolejna edycja Targów za nami. Dziękujemy bardzo za zaproszenie i składamy podziękowania dla Organizatorów Targów, spotykamy się oczywiście za rok .
Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja