29 marca 2017r.

Młodzieżowy Sejm Rzeczpospolitej Mosińskiej

     W środę odbyło się inauguracyjne posiedzenie Młodzieżowego Sejmu Rzeczpospolitej Mosińskiej podczas którego nasza uczennica Magdalena Górczak została wybrana Marszałkiem II Kadencji Sejmu. Przybędzie jej obowiązków. Już nie jest osobą jedną z wielu. Wracając do szkoły po posiedzeniu dyskutowaliśmy o inicjatywach, które można Uchwałami Sejmu zasugerować Burmistrzowi Miasta i Gminy Mosina.
     Jesteśmy dumni z Magdy i gratulujemy jej tego sukcesu.
     Pamiętamy o organizatorach przedsięwzięcia. To ludzie z pasją, chcący mieć wpływ na życie społeczności lokalnej. Założyli Stowarzyszenie pod nazwą: Grupa Inicjatywna Baranówko z …Baranówka. Inicjatywa założenia Sejmu Młodzieżowego to ich pomysł, a przewodzi nimi p. Dorota Lisiak.
     W skład grupy posłów, którzy w czasie obrad Sejmu złożyli ślubowanie, wchodzą także uczniowie klasy I technikum (technik logistyk, technik hotelartwa): Oskar Baraniak, Dominika Iwanowska, Laura Kłosowska, Julita Lulka, Marcel Mania, Jacek Piasecki, Jakub Waszak.


Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja