28 kwietnia 2017r.

Uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych

     Czas - tylko ciche tykanie ściennego zegara przypomina o tym, że nie sposób go zatrzymać ani cofnąć. Kolejny raz czas zatoczył koło. I oto starsi, mądrzejsi, bogatsi i to wcale niematerialnie... Takimi słowami uczniowie pierwszej klasy technikum rozpoczęli uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. W tym roku rozstaliśmy się z klasami: III A Liceum Ogólnokształcącego, IV A Technikum Logistycznego oraz IV B Technikum Hotelarskiego. Przyrzeczenie złożone przez Absolwentów, wygłoszone przemówienia, przyznane nagrody, wyróżnienia oraz złożone podziękowania stworzyły niepowtarzalną atmosferę, która sprzyjała podsumowaniom, wspomnieniom, refleksji. W niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły, a nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć im uzyskania wysokich wyników na egzaminie maturalnym. Wszystko jest możliwe, a co nie jest, zajmuje tylko trochę więcej czasu. Tym optymistycznym akcentem zakończyła swoje wystąpienie Anastazja – uczennica drugiej klasy, która w imieniu społeczności szkolnej żegnała starszych kolegów.
Uroczystość pożegnania klas maturalnych uświetniło przedstawienie, którego scenariusz powstał na podstawie dramatu S. Mrożka pt. „Tango”.


Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja