7 czerwca 2017r.

Gala finałowa kampanii „Drugie życie”

     W Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oficjalnie zakończono i podsumowano dziewiątą już edycję kampanii "Drugie życie" w Wielkopolsce, w której uczestniczyła również nasza szkoła, a dzisiaj odebraliśmy podziękowania za podjęte działania od organizatorów akcji.
32 szkoły ponadgimnazjalne od października do końca maja organizowały akcje promujące przeszczepianie narządów w swoich środowiskach lokalnych. Wymyślali i wprowadzali w życie działania promujące transplantację i oświadczenia woli. Od Fresenius Medical Care Polska, organizatora akcji, uczniowie otrzymali wyłącznie komplet materiałów promocyjnych: oświadczenia woli, koszulki, plakaty, filmy edukacyjne, broszury, wpinki i naklejki. O tym, jak wyglądała kampania, decydowali sami.
Kampanię "Drugie życie" w Wielkopolsce organizuje Fresenius Medical Care Polska, a patronatem objęli ją: Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Wojewoda Wielkopolski, Metropolita Poznański, Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Patronat medialny sprawują: TVP Poznań, Radio Merkury i Głos Wielkopolski.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja