11 października 2017r.

Inauguracja sezonu 2017/2018 w Polskiej I Lidze Unihokeja

W najbliższą sobotę, 14 października, zainauguruje nowy sezon Polska I Liga Unihokeja, a w niej reprezentacja naszej szkoły. Liga liczyć będzie sobie 12 drużyn, gdzie mistrzowie zagrają w barażach o ekstraklasę. Nasi uczniowie przygotowania do sezonu rozpoczęli wraz z początkiem nowego roku szkolnego. W zespole pojawili się też nowi zawodnicy, którzy rozpoczęli naukę w Zespole Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie. Mamy młodą drużyną, ale głodną sukcesów. Liga zapewne w tym roku będzie stała na jeszcze wyższym poziomie, dlatego każdy zdobyty punkt będzie bardzo cieszył..
Skład naszej drużyny:
Szymon Michalak, Simon Budny – bramkarze
Michał Jacyna, Kacper Grelak, Tomasz Ratajczak, Bartosz Bartkowiak, Hubert Kiciński – obrońcy
Mateusz Manulewicz, Mikołaj Gadomski, Jakub Ratajczak – pomocnicy
Bartosz Ziółkowski, Mikołaj Gołąb, Daniel Skrzypczyk, Wojciech Kimel – napastnicy
Trening: