19 września 2018r.

Mosiński Konkurs Talentów „Elegant Show”

W dniu 19.08.2018 r. w Mosińskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie, na którym i nas nie zabrakło, tj. przedstawicieli Internatu Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie. Zabawa była przednia. Wszyscy śmiali się, krzyczeli i gwizdali, żeby wyrazić swój zachwyt. Było się czym zachwycać, bo oprócz pokazu konkursowego uczestników mogliśmy podziwiać również występ członka Jury, mezzosopranistki, p. Marty Matuszewskiej. W pracach tego szacownego gremium brał również udział ktoś, kto nosi pseudonim artystyczny MEZO. Tak, tak! Nie było żartów! Najlepsi oceniali najlepszych, a my mieliśmy ten zaszczyt wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Jurorzy zaproponowali laureatom warsztaty artystyczne, w czasie których będą dzielili się swoimi doświadczeniami estradowymi z „młodszymi kolegami”. Był taniec, śpiew, recytacja, a niektóre występy po prostu zachwycały, czemu nasi Wychowankowie dawali wyraz.
     Dodać należy, że w konkursie brała udział uczennica Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie, Violetta Jatczyńska. Doceniamy jej udział, chęć pokazania się i skonfrontowania z innymi. Pozdrawiamy Cię Violetto!
Małgorzata Lossy i Krzysztof Widera