5 października 2018r.

Hotelarze w Morenie

Udaliśmy się na wycieczkę dydaktyczną do Hotelu „Morena”. Zostaliśmy bardzo miło przywitani przez Panią Rembowską – właścicielkę hotelu „Morena”, która opowiedziała nam historię hotelu, wtajemniczyła nas w tajniki jego prowadzenia oraz przekazała nam bardzo ważne informacje o pracy hotelarza. Zwiedziliśmy pokoje jedno i dwuosobowe oraz te o podwyższonym standardzie: metraż, klimatyzacja oraz wyposażenie. Zobaczyliśmy także jak wygląda recepcja znajdująca się na pierwszym piętrze oraz specjalnie przygotowana toaleta dla osób niepełnosprawnych. Mogliśmy także zobaczyć zdjęcia sławnych osób, które odwiedziły „Morenę”. Na koniec Pani Rembowska oprowadziła nas po części gastronomicznej, w której skład wchodzą: sala bankietowa z barem, sala restauracyjna i kuchnia. W trakcie naszej wizyty mogliśmy zadawać pytania na które uzyskiwaliśmy bardzo fachowe odpowiedzi. Ponadto Pani Rembowska opowiedziała nam o różnych sytuacjach w swojej karierze hotelarskiej i doświadczeniach zawodowych. Wspominamy bardzo miło pobyt w „Morenie” i cieszymy się z nabytej wiedzy jaką otrzymaliśmy, a także z tego że otrzymaliśmy propozycję pracy w weekendy lub w wakacje. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócimy. Dziękujemy.