30 listopada 2018r.

Logistycy w Komornikach

Uczniowie klas I, II, i III technikum logistycznego udali się na wycieczkę dydaktyczną do Węzła Ekspedycyjno – Rozdzielczego Poczty Polskiej. Jest druga pod względem wielkości taka placówka w Polsce. Pierwszą częścią wycieczki była prezentacja, w której omówiono historię powstania poczty oraz obecną strukturę organizacyjną firmy. Następnie mieliśmy okazję obserwować pracę sortowni paczek oraz przesyłek listowych. Na koniec udaliśmy się na zwiedzanie zabytkowego wagonu pocztowego, który stacjonuje na terenie WER Komorniki.