29 listopada 2018r.

Samoakceptacja źródłem rozwoju osobistego - zajęcia w internacie

Zajęcia miały na celu nabycie umiejętności rozwijania swojej samooceny i akceptacji siebie przez wychowanków oraz dostrzeganie swoich mocnych stron. Poprzez wykonywanie ćwiczeń, w których uczestnicy zajęć czynnie i chętnie uczestniczyli, niwelowali swoje obawy i lęki, zauważając pozytywne cechy swojego charakteru, a także sukcesy jakie odnieśli do tej pory.
      Udział w zajęciach pomógł wychowankom w odpowiedzi na pytanie - Czy łatwo jest akceptować siebie, oraz jakie metody należy podjąć aby siebie zaakceptować.
      Wykonanie ćwiczenia refleksja do samoakceptacji, które było podsumowaniem zajęć, ukazało uczestnikom jakie korzyści i wartości pozytywne ma akceptacja samego siebie.
Patrycja Glapiak