18 grudnia 2018r.

Maciej Michałowski stypendystą

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W bajecznej scenerii świąt Bożego Narodzenia, przy akompaniamencie polskich kolęd, w Sali Czerwonej Pałacu działyńskich przy Starym Rynku 18 grudnia odbyła się już po raz kolejny uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów najzdolniejszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Wśród wyróżnionej młodzieży znalazł się uczeń Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki Maciej Michałowski z klasy IVa TL.
      Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen i przynajmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania. W tym roku szkolnym stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymało 302 uczniów z wielkopolskich szkół.
      Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku to zaszczytne wyróżnienie stało się udziałem Macieja, który już po raz drugi jest stypendystą Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a po raz trzeci otrzymał stypendium Starosty Powiatu Poznańskiego.
    Macieju, Twoje sukcesy – są naszymi sukcesami. Jesteśmy z Ciebie dumni i cieszymy się, że swoją postawą godnie Nas prezentujesz. Życzymy Tobie dalszych osiągnięć, tych najbliższych podczas egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i na egzaminie maturalnym, ale także tych w dalszej przyszłości – w pracy zawodowej i życiu osobistym..
Anna Sawińska