15 lutego 2019r.

Po „Walentynkach”

Wczoraj zakończyły się w Wodziczce odrobinę przedłużone „Walentynki”. Trzeba przyznać, że „postillon d'amour” nie miał kłopotów z roznoszeniem serduszek, gdyż nie było ich oszałamiająco dużo. Napisanie do kogokolwiek dobrego słowa czy przesłanie chociażby samego serduszka nic nie kosztuje (...nie licząc trzech zakrętek!), a zwraca się w postaci takiej samej sympatii.
      Z drugiej jednak strony jest coś, co wyszło nam w 100%. Nakrętki/zakrętki dla Patryka! (akcja: „Pozytywnie zakręceni dla Patryka”). Pudło przy pokoju nauczycielskim zostało nimi wypełnione po brzegi. W języku handlowym to „superata”, bo nakrętki były środkiem płatniczym w naszej walentynkowej zabawie, a serduszek nie sprzedano przecież tak wiele.
      Z powyższego wynika, że nawet jeżeli mamy trochę kłopotów z wyrażaniem uczuć, to i tak potrafimy stanąć na wysokości zadania i zachować się jak trzeba, a... nad wyrażaniem emocji... będziemy pracować! ;-)
        Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i jeszcze raz przesyłamy Wam … serduszka!
Krzysztof Widera
Opiekun Samorządu Uczniowskiego