2 kwietnia 2019r.

„Zakręceni dla Patryka”

Rozstrzygnięcie konkursu na największą liczbę nakrętek dla Patryka – Padł REKORD!!!
      Przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego rozstrzygnęli konkurs na zebranie przez klasy największej liczby nakrętek po plastikowych butelkach „Zakręceni dla Patryka”.
      Konkurs był prowadzony od listopada 2018 roku do końca marca br. w naszej szkole, którego celem było zebranie jak największej liczby nakrętek, aby wspomóc naszego niepełnosprawnego kolegę Patryka.
Wszystkie zebrane nakrętki zostały dokładnie zważone.
Łącznie zebraliśmy: 75 kg 189 g !!! nakrętek !!!
Najwięcej zebrały klasy:
I miejsce: klasa II technikum (technik logistyk, technik hotelarstwa) – 13,328 kg
II miejsce: klasa I a Branżowej Szkoły I Stopnia – 10,165 kg
III miejsce: klasa III technikum (technik logistyk, technik hotelarstwa) – 10,072 kg
IV miejsce: klasa I technikum (technik logistyk, technik hotelarstwa) – 270 g
Resztę, czyli 41,354 kg stanowiły nakrętki od osób anonimowych.

Wszystkim osobom zaangażowanym: uczniom szkoły, naszego internatu, mieszkańcom Mosiny i okolic serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!
Dla klasy II TH/TL jest przewidziana nagroda.