4 kwietnia 2019r.

Brązowy medal Mistrzostw Powiatu Poznańskiego

w piłce nożnej

Uczniowie naszej szkoły zagrali w Finale Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej. Wcześniej graliśmy w eliminacjach, gdzie uzyskaliśmy bezpośredni awans pozostawiając w pobitym polu m.in. ZS z Kórnika, LO Puszczykowo, ZS z Buku. Warto dodać, iż gospodarzem turnieju finałowego, dzięki dobrej współpracy z SZS Wielkopolska była nasza szkoła goszcząc na swym terenie najlepsze jedenastki powiatu poznańskiego.
      Oto kilka słów zaczerpniętych z internetowej strony Starostwa:
      W finale zagraliśmy z ZS nr 2 ze Swarzędza wygrywając 5 : 4, następnie ulegliśmy zwycięzcom turnieju ZS nr 1 ze Swarzędza 0 : 7 oraz po bardzo emocjonującym meczu ZS Bolechowo 4 : 5. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła III miejsce zdobywając brązowe medale. Po zawodach jest niedosyt, ale i tak gratulujemy chłopakom wywalczonego brązu, który jest najlepszych osiągnięciem w tej dyscyplinie w historii naszej szkoły. Brawo!
Naszą szkołę reprezentowali:
Patryk Szymkowiak, Kornel Uniejewski, Jakub Ratajczak, Oskar Baraniak, Dariusz Cherubin, Mikołaj Gołąb, Przemysław Łuczak, Bartosz Majchrzak, Kacper Matuszkowiak, Filip Przymusiński,