23 października 2019r.

XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

14 uczniów z klasy II i IV technikum logistycznego zmierzyło się z zadaniami XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, która skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Organizatorem olimpiady jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, a w naszej szkole ten etap zmagań zorganizowały p. Blanka Świtaj-Łukasik i p. Beata Zakrzewska. Wyniki tego etapu będą ogłoszone do dnia 6.11.2019 roku.
Trzymamy kciuki!